Przetwory & Konserwy

Kielbasa Lekko Czosnkowa Przysmak Spichlerz Rusiecki 280g
Wyprzedane
14
4,99 EUR
17,82 EUR za kg

Jetzt als Kunde registrieren
und Bonuspunkte sammeln!

Włącznie. 7% MwSt. plus. wysyłka
Lemberg Kawior z lososia humbaka 400 g
Wyprzedane
149
49,99 EUR
124,98 EUR za kg

Jetzt als Kunde registrieren
und Bonuspunkte sammeln!

Włącznie. 7% MwSt. plus. wysyłka
Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej 400g
Wyprzedane
11
3,99 EUR
9,98 EUR za kg

Jetzt als Kunde registrieren
und Bonuspunkte sammeln!

Włącznie. 7% MwSt. plus. wysyłka
Lisner Sledz atlantycki po kaszubsku filety sledziowe ze smazona cebulka 800 g
Wyprzedane
22
7,49 EUR
9,36 EUR za kg

Jetzt als Kunde registrieren
und Bonuspunkte sammeln!

Włącznie. 7% MwSt. plus. wysyłka
129 bis 144 (von insgesamt 198)